Hızlı Filitreleme

 
    • Stok Durumu
    • Fiyat Aralığı

Sosyal Medya

Adreslerimiz

Bizi ve sayfamızı sosyal medya kanalları ile takip edebilirsiniz..

Taksitle

Alışveriş İmkanı

Anlaşmalı tüm kredi kartları ile taksitli alışveriş yapma imkanımızdan yararlanın.

Protein Barlar - Classic

Protein Barlar

Protein bar nedir?

Protein bar, yüksek oradan protein içeren destekleyici besinlerdir. Piyasada çok farklı protein bar çeşitleri vardır. Sadece aromaları değil, enerji, karbonhidrat, şeker miktarları bile farklıdır. İdeal protein bar kullanımı ara öğün olarak ya da antrenman öncesi ya da sonrasıdır. Günlük beslenmesine daha fazla protein eklemek isteyenler için idealdir. 

Sıralama:

Seçtiğiniz kategoride ürün bulunmamaktadır.

Protein Barlar

Protein Barlar, Sanal Dükkan - En Hesaplı Online Alış Veriş Siteniz stoklarından sipariş verilen ürünler titizlikle ayrıştırılıp paketlendikten sonra siz değerli müşterilerimize gönderilmektedir. Sanal Dükkan - En Hesaplı Online Alış Veriş Siteniz yıllardır faaliyet gösterdiği sektörel tecrübesiyle profesyonel e-ticaret uzmanlarıyla birlikte hem sipariş bilgi hattı üzerinden, hem de canlı destek altyapısıyla siz değerli müşterilerimizin soru ve sorunlarını çözüme kavuşturmaktadır.

Siparişini vermiş olduğunuz Protein Barlar tarafınıza ortalama 2 iş günü içerisinde özenli paketlenerek hasarsız olarak teslim edilir.

Protein Barlar

hakkında sipariş veya sorularınızla ilgili ilgili bize 0 850 305 51 97 numaralı telefondan ulaşarak bilgi alabilirsiniz.